Hangi sektörlerdeyiz?

Yapı Market, Bahçe ve Mobilya Mağazaları, Gıda ,Ecza , Orman Ürünleri, Yedek Parça, Sigorta, Turizm, İnşaat ve Yenilenebilir Enerji sistemleri sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Image

YAR Plus

YAR Group ailesinin en yeni üyesi olan YAR PLUS House and Garden bünyesinde bulundurduğu 15 binden fazla çeşit ürün ile halen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük yapı marketi konumundadır
Image

ARGAS Ltd.

KKTC’nin beyaz eşya, mutfak gereçleri, ev aletleri ve elektronik eşya ithalatçısı olan ARGAS, Alman BOSCH gibi dünyaca tanınmış bir markanın Kıbrıs distribütörüdür.
Image

YAPI MARKETLER

YAR Group Yapı Marketlerinin genel faaliyet alanı inşaat ve oto boyaları, elektrikli el aletleri, bahçe aletleri, izolasyon malzemeleri, her türlü hırdavat ve inşaat malzemelerinin satışı, pazarlaması ve dağıtımıdır.
Image

YAR Gıda

YAR Group bünyesinde faaliyet gösteren Gıda, Temizlik ve Kişisel Bakım Ürünleri Bölümü, aralarında Unilever (Unilever HPC Export,Unilever UK Foods), Premier Foods, Ocean Spray gibi uluslararası lider şirketlerin de bulunduğu firmaların KKTC Distribütörlüğünü yapmaktadır.
Image

Orman Ürünleri

Orman Ürünleri ve İnşaat Malzemeleri Bölümü’nün geçmişi, YAR Group’un köklerinin başlangıcı olan 1907 yıllarına kadar uzanmaktadır. Orman Ürünleri ve İnşaat Malzemeleri Bölümü müşterilerine en kaliteli malzemeyi, en uygun fiyata ve en kısa zamanda sunmayı amaç edinmiştir.
Image

YAR Ecza

YAR Group, Türkiye ve Avrupa’dan vitamin, ilaç, tıbbi malzeme ve kozmetik ürünlerinin ithalini gerçekleştirmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelinde faaliyet gösteren başta Eczaneler olmak üzere, Hastaneler, Doktor ve Veteriner Klinikleri gibi sağlık merkezlerine bu ürünlerin pazarlamasını ve dağıtımını yapmaktadır. 35 yılı aşkın tecrübesi, geniş ürün yelpazesi ve yaygın hizmet ağı ile sektöre öncülük etmektedir.
Image

Commercial Insurance

Sigorta faaliyetlerine 1982 yılında Batı Sigorta Acenteliği ile başlamış olan Commercial Insurance Ltd., KKTC’deki sigorta mevzuatının 1993 yılında oluşmasına takiben, 1998 yılında tüm yasal zorunluluklarını yerine getirerek KKTC Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliğine üye olmuş ve sigortalılarına yerel şirket olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Image

YAR Solar

KKTC’de Yenilenebilir Enerji Kaynakları konusunda, uzman kadrosuyla, profosyonel çözümler sunarak YAR Group çatısı ve güvencesi altında hizmet vermektedir.
Image

YAR Travel

Kıbrıslı Türklere tatil ve seyahat alternatifleri üretmek üzere 1982 yılında kurulan bir tur operatörlüğü şirketi olan Gensa Turizm, seyahat ürünleri ile KKTC turizm sektöründe ürün çeşitliliği sunan lider tur operatörlerinden biridir.
Image

Temel Ltd.

Ülkemizin öncü ve başarılı inşaat şirketlerinden birisi durumundaki Temel Ltd., YAR Group şemsiyesi altındaki faaliyetlerine 1968'li yıllarda başlamıştır ve aralarında YAR Group’un günümüzde kullandığı merkez binası da olmak üzere bir çok başarılı projeye imzasını atmıştır.
Image

YAR Yedek Parça

Faaliyet gösterdiği alanlardan biri de otomobil aküsü sektörü olan YAR Group bugün Kuzey Kıbrıs’ın en önemli akü ithalatçısı durumundadır ve toptan ve perakende satışları ile kişilerin ve işletmelerin araç akü ihtiyaçlarını karşılamaktadır.